İngiltere FA Cup · Round 1
Sporting Baie-Mahault vs Siroco Les Abymes
Sporting Baie-Mahault5 Kasım 202601:00AI Skor: 2 - 1
Siroco Les AbymesSporting Baie-Mahault xG: 2.1710.000x Poisson Beklenen Gol (xG) DağılımıSiroco Les Abymes xG: 1.17
MS 1
1.68
MS X
5.26
MS 2
3.68
2.5 ÜST
1.35
2.5 ALT
3.15
KG VAR
1.33
💎 Value Bet (Değerli Oran) Radar+%20 AI Avantajı
Kafa Kafaya (H2H) AI Güç & Metrik Karşılaştırması
2.17 xGPoisson Beklenen Gol (xG)1.17 xG
58%Topa Sahip Olma Tahmini42%
21Beklenen Toplam Şut11
6.2Beklenen Korner Dağılımı5.7
1.9Beklenen Kart Dağılımı2.7
9 Kupon Pazarı & AI Tahminleri
Güven Puanı (1–10)🌟 En İyi AI Tahmini★ 8.3
9.5+ Korner@1.59
Toplam 9.5 Korner Üstü (Beklenen: 11.9)
AI Olasılık:%83
🏆 Maç Sonucu (1X2)★ 6.8
MS 1@1.68
Sporting Baie-Mahault Kazanır
AI Olasılık:%68
🔒 Çifte Şans★ 7.4
ÇŞ 1X@1.20
Sporting Baie-Mahault Yenilmez (1X)
AI Olasılık:%74
⚽ Toplam Gol (Alt/Üst)★ 7.8
1.5 Üst@1.28
Toplam 1.5 Gol Üstü (En az 2 gol)
AI Olasılık:%78
🥅 Karşılıklı Gol (KG)★ 7.8
KG Var@1.33
Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)
AI Olasılık:%78
⏱️ İlk Yarı / 2. Yarı★ 7.1
İY 1.5 Üst@2.35
İlk Yarı En Az 2 Gol Olur (İY 1.5 Üst)
AI Olasılık:%71
🚩 Korner Pazarı★ 8.3
9.5+ Korner@1.59
Toplam 9.5 Korner Üstü (Beklenen: 11.9) (Beklenen: 11.9)
AI Olasılık:%83
🟨 Kart Pazarı★ 7.7
3.5+ Kart@1.46
Toplam 3.5 Kart Üstü (Beklenen: 4.6 Kart) (Beklenen: 4.6)
AI Olasılık:%77
🧩 Bet Builder Kombine★ 7.7
ÇŞ 1X & 9.5+ Korner@1.85
Aynı Maç Korelasyon Kombinesi
AI Olasılık:%76
Graphify AI Maç Bilgi Grafiği (Knowledge Graph)
GRAPHIFY v8Düğümlere tıklayarak ham verilerin ([EXTRACTED]) yapay zeka çıkarımlarına ([INFERRED]) nasıl dönüştüğünü inceleyin.
[EXTRACTED] Ham Veri [INFERRED] AI Çıkarımı
Apex 4.0 Karar[INFERRED]
AI: 9.5+ Korner
En Yüksek Güvenli Seçim: 9.5+ Korner (Toplam 9.5 Korner Üstü (Beklenen: 11.9)) @1.59 — Güven: ★ 8.3/10
Bağlantılar (1)
- [primary_recommendation] • INFERRED
💡 Graphify AST & Olasılık Ağı: Her kenar doğrudan bülten verisinden (
EXTRACTED) veya Monte Carlo motorundan (INFERRED) doğrulanmıştır.AI Analiz Notları
- • Sporting Baie-Mahault iç saha avantajıyla önde (4/5 galibiyet), maç başı 2.29 gol ortalaması yakaladı
- • Sporting Baie-Mahault SON 5 MAÇTA 4 GALİBİYET ALDI • MAÇ BAŞI 2.29 GOL
- • Siroco Les Abymes DEPLASMAN GOL ORTALAMASI 1.43 • BEKLENEN TOPLAM GOL 3.32
Head-to-head serileri
2.5Üst1.35Alt3.15

2.5 gol üstü3/5
Karşılıklı Gol3/5
Takım serileri (son 5 maç)
11.68X5.2623.68
Mağlubiyetsiz5/5
Galibiyet4/5
Galibiyetsiz5/5
Mağlubiyet3/5
Son 5 Maç Form Karşılaştırması
Sporting Baie-Mahault
Maç başı attığı: 2.29 · Yediği: 1.29
Siroco Les Abymes
Maç başı attığı: 1.43 · Yediği: 1.64