P.AI
predixai.tech
AI FOOTBALL INTELLIGENCE
Uruguay Primera División · Round 11

Racing Montevideo vs Montevideo Wanderers

Racing MontevideoRacing Montevideo
17 Ekim 202619:00AI Skor: 2 - 1
Montevideo WanderersMontevideo Wanderers
Racing Montevideo xG: 2.0610.000x Poisson Beklenen Gol (xG) DağılımıMontevideo Wanderers xG: 1.53
MS 1
1.89
MS X
4.87
MS 2
3.10
2.5 ÜST
1.24
2.5 ALT
3.94
KG VAR
1.21
MAÇ SONUCU (MS) KG Var YATTI

Gerçek zamanlı canlı skor ve AI ana tahmin sonuçlandırması

3 - 0
📉 Smart Money Oran Düşüşü (KG Var)1.42 → 1.21 (-%15)

Kafa Kafaya (H2H) AI Güç & Metrik Karşılaştırması

Racing Montevideo vs Montevideo Wanderers
2.06 xGPoisson Beklenen Gol (xG)1.53 xG
55%Topa Sahip Olma Tahmini45%
20Beklenen Toplam Şut14
5Beklenen Korner Dağılımı5.2
2.2Beklenen Kart Dağılımı3

9 Kupon Pazarı & AI Tahminleri

Güven Puanı (1–10)
🌟 En İyi AI Tahmini★ 8.6
KG Var@1.21

Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)

AI Olasılık:%86
🏆 Maç Sonucu (1X2)★ 6.2
MS 1@1.89

Racing Montevideo Kazanır

AI Olasılık:%62
🔒 Çifte Şans★ 6.9
ÇŞ 1X@1.28

Racing Montevideo Yenilmez (1X)

AI Olasılık:%69
⚽ Toplam Gol (Alt/Üst)★ 7.1
2.5 Üst@1.24

Toplam 2.5 Gol Üstü (En az 3 gol)

AI Olasılık:%71
🥅 Karşılıklı Gol (KG)★ 8.6
KG Var@1.21

Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)

AI Olasılık:%86
⏱️ İlk Yarı / 2. Yarı★ 8.6
İY 0.5 Üst@1.31

İlk Yarı En Az 1 Gol Olur (İY 0.5 Üst)

AI Olasılık:%86
🚩 Korner Pazarı★ 7.7
8.5+ Korner@1.45

Toplam 8.5 Korner Üstü (Beklenen: 10.2) (Beklenen: 10.2)

AI Olasılık:%77
🟨 Kart Pazarı★ 7.5
4.5+ Kart@1.71

Toplam 4.5 Kart Üstü (Beklenen: 5.2 Kart) (Beklenen: 5.2)

AI Olasılık:%75
🧩 Bet Builder Kombine★ 7.6
ÇŞ 1X & KG Var@1.85

Aynı Maç Korelasyon Kombinesi

AI Olasılık:%79

Graphify AI Maç Bilgi Grafiği (Knowledge Graph)

GRAPHIFY v8

Düğümlere tıklayarak ham verilerin ([EXTRACTED]) yapay zeka çıkarımlarına ([INFERRED]) nasıl dönüştüğünü inceleyin.

[EXTRACTED] Ham Veri [INFERRED] AI Çıkarımı
Racing Monte vs Montevideo WUruguay Primera DivisiónRacing MonteviAttığı: 2.35 • Yediği: 1.35Montevideo WanAttığı: 1.96 • Yediği: 1.50Piyasa Oranları1.89 / 4.87 / 3.10xG: 2.06 - 1.53Tahmini Skor: 2 - 1AI: KG Var★ 8.6/10 • %86ÇŞ 1X & KG VarKombine @1.85
Apex 4.0 Karar[INFERRED]

AI: KG Var

En Yüksek Güvenli Seçim: KG Var (Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)) @1.21 — Güven: ★ 8.6/10

Bağlantılar (1)
  • [primary_recommendation] • INFERRED
💡 Graphify AST & Olasılık Ağı: Her kenar doğrudan bülten verisinden (EXTRACTED) veya Monte Carlo motorundan (INFERRED) doğrulanmıştır.
AI Analiz Notları
  • • Racing Montevideo iç saha avantajıyla önde (4/5 galibiyet), maç başı 2.35 gol ortalaması yakaladı
  • • Racing Montevideo SON 5 MAÇTA 4 GALİBİYET ALDI • MAÇ BAŞI 2.35 GOL
  • • Montevideo Wanderers DEPLASMAN GOL ORTALAMASI 1.96 • BEKLENEN TOPLAM GOL 3.58

Head-to-head serileri

2.5Üst1.24Alt3.94
  • Racing MontevideoMontevideo WanderersKarşılıklı Gol4/5
  • Racing MontevideoMontevideo Wanderers2.5 gol üstü3/5

Takım serileri (son 5 maç)

11.89X4.8723.10
  • Racing MontevideoGalibiyet4/5
  • Racing MontevideoMağlubiyetsiz4/5
  • Montevideo WanderersMağlubiyetsiz4/5
  • Montevideo WanderersGalibiyetsiz3/5

Son 5 Maç Form Karşılaştırması

Racing Montevideo

Racing Montevideo

EV SAHİBİ

Maç başı attığı: 2.35 · Yediği: 1.35

Montevideo Wanderers

Montevideo Wanderers

DEPLASMAN

Maç başı attığı: 1.96 · Yediği: 1.50

0 Yorum

    XWhatsAppTelegram
    Racing Montevideo - Montevideo Wanderers AI Maç Tahmini (KG Var ★8.6) | predixai.tech