İspanya Kral Kupası · Round 128
Manresa vs Sant Andreu
Manresa27 Ekim 202622:30AI Skor: 2 - 2
Sant AndreuManresa xG: 1.6210.000x Poisson Beklenen Gol (xG) DağılımıSant Andreu xG: 1.64
MS 1
2.28
MS X
5.25
MS 2
2.33
2.5 ÜST
1.43
2.5 ALT
2.78
KG VAR
1.52
MAÇ SONUCU (MS)
Gerçek zamanlı canlı skor ve AI ana tahmin sonuçlandırması
2 - 2
💎 Value Bet (Değerli Oran) Radar+%18 AI Avantajı
Kafa Kafaya (H2H) AI Güç & Metrik Karşılaştırması
1.62 xGPoisson Beklenen Gol (xG)1.64 xG
50%Topa Sahip Olma Tahmini50%
16Beklenen Toplam Şut15
3.3Beklenen Korner Dağılımı4.6
2.6Beklenen Kart Dağılımı2.9
9 Kupon Pazarı & AI Tahminleri
Güven Puanı (1–10)🌟 En İyi AI Tahmini★ 7.8
4.5+ Kart@1.68
Toplam 4.5 Kart Üstü (Beklenen: 5.5 Kart)
AI Olasılık:%78
🏆 Maç Sonucu (1X2)★ 5.6
MS 1@2.28
Manresa Galibiyete Yakın
AI Olasılık:%56
🔒 Çifte Şans★ 8.0
ÇŞ 12@1.25
Beraberlik Olmaz (1-2)
AI Olasılık:%80
⚽ Toplam Gol (Alt/Üst)★ 8.0
2-3 Gol@1.95
Maçta Toplam 2 veya 3 Gol Olur
AI Olasılık:%80
🥅 Karşılıklı Gol (KG)★ 7.4
KG Var@1.52
Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)
AI Olasılık:%74
⏱️ İlk Yarı / 2. Yarı★ 7.5
İY 1.5 Üst@2.35
İlk Yarı En Az 2 Gol Olur (İY 1.5 Üst)
AI Olasılık:%75
🚩 Korner Pazarı★ 7.8
10.5 Alt K.@1.54
Toplam 10.5 Korner Altı (Beklenen: 7.9) (Beklenen: 7.9)
AI Olasılık:%78
🟨 Kart Pazarı★ 7.8
4.5+ Kart@1.68
Toplam 4.5 Kart Üstü (Beklenen: 5.5 Kart) (Beklenen: 5.5)
AI Olasılık:%78
🧩 Bet Builder Kombine★ 7.8
ÇŞ 12 & 2-3 Gol@2.19
Aynı Maç Korelasyon Kombinesi
AI Olasılık:%72
Graphify AI Maç Bilgi Grafiği (Knowledge Graph)
GRAPHIFY v8Düğümlere tıklayarak ham verilerin ([EXTRACTED]) yapay zeka çıkarımlarına ([INFERRED]) nasıl dönüştüğünü inceleyin.
[EXTRACTED] Ham Veri [INFERRED] AI Çıkarımı
Apex 4.0 Karar[INFERRED]
AI: 4.5+ Kart
En Yüksek Güvenli Seçim: 4.5+ Kart (Toplam 4.5 Kart Üstü (Beklenen: 5.5 Kart)) @1.68 — Güven: ★ 7.8/10
Bağlantılar (1)
- [primary_recommendation] • INFERRED
💡 Graphify AST & Olasılık Ağı: Her kenar doğrudan bülten verisinden (
EXTRACTED) veya Monte Carlo motorundan (INFERRED) doğrulanmıştır.AI Analiz Notları
- • Manresa iç saha avantajıyla önde (3/5 galibiyet), maç başı 2.19 gol ortalaması yakaladı
- • Manresa SON 5 MAÇTA 3 GALİBİYET ALDI • MAÇ BAŞI 2.19 GOL
- • Sant Andreu DEPLASMAN GOL ORTALAMASI 1.90 • BEKLENEN TOPLAM GOL 3.26
Head-to-head serileri
2.5Üst1.43Alt2.78

2.5 gol üstü3/5
Karşılıklı Gol3/5
Takım serileri (son 5 maç)
12.28X5.2522.33
Galibiyet3/5
Mağlubiyetsiz3/5
Mağlubiyetsiz5/5
Galibiyet3/5
Son 5 Maç Form Karşılaştırması
Manresa
Maç başı attığı: 2.19 · Yediği: 1.38
Sant Andreu
Maç başı attığı: 1.90 · Yediği: 1.05