P.AI
predixai.tech
AI FOOTBALL INTELLIGENCE
Hollanda KNVB Kupası · Round 64

De Treffers vs Heracles Almelo

De TreffersDe Treffers
29 Ekim 202622:00AI Skor: 2 - 2
Heracles AlmeloHeracles Almelo
De Treffers xG: 1.6710.000x Poisson Beklenen Gol (xG) DağılımıHeracles Almelo xG: 1.6
MS 1
2.33
MS X
4.10
MS 2
2.60
2.5 ÜST
1.21
2.5 ALT
4.30
KG VAR
1.45
MAÇ SONUCU (MS) ÇŞ 12 TUTTU

Gerçek zamanlı canlı skor ve AI ana tahmin sonuçlandırması

1 - 0

Kafa Kafaya (H2H) AI Güç & Metrik Karşılaştırması

De Treffers vs Heracles Almelo
1.67 xGPoisson Beklenen Gol (xG)1.6 xG
51%Topa Sahip Olma Tahmini49%
17Beklenen Toplam Şut15
4Beklenen Korner Dağılımı5.2
2Beklenen Kart Dağılımı2.4

9 Kupon Pazarı & AI Tahminleri

Güven Puanı (1–10)
🌟 En İyi AI Tahmini★ 7.5
ÇŞ 12@1.25

Beraberlik Olmaz (1-2)

AI Olasılık:%75
🏆 Maç Sonucu (1X2)★ 5.6
MS 1@2.33

De Treffers Galibiyete Yakın

AI Olasılık:%56
🔒 Çifte Şans★ 7.5
ÇŞ 12@1.25

Beraberlik Olmaz (1-2)

AI Olasılık:%75
⚽ Toplam Gol (Alt/Üst)★ 7.1
2.5 Üst@1.21

Toplam 2.5 Gol Üstü (En az 3 gol)

AI Olasılık:%71
🥅 Karşılıklı Gol (KG)★ 6.8
KG Var@1.45

Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)

AI Olasılık:%68
⏱️ İlk Yarı / 2. Yarı★ 6.3
İY 1.5 Üst@2.35

İlk Yarı En Az 2 Gol Olur (İY 1.5 Üst)

AI Olasılık:%63
🚩 Korner Pazarı★ 6.9
8.5+ Korner@1.53

Toplam 8.5 Korner Üstü (Beklenen: 9.2) (Beklenen: 9.2)

AI Olasılık:%69
🟨 Kart Pazarı★ 7.5
3.5+ Kart@1.48

Toplam 3.5 Kart Üstü (Beklenen: 4.4 Kart) (Beklenen: 4.4)

AI Olasılık:%75
🧩 Bet Builder Kombine★ 7.1
ÇŞ 12 & 2.5 Üst@1.85

Aynı Maç Korelasyon Kombinesi

AI Olasılık:%69

Graphify AI Maç Bilgi Grafiği (Knowledge Graph)

GRAPHIFY v8

Düğümlere tıklayarak ham verilerin ([EXTRACTED]) yapay zeka çıkarımlarına ([INFERRED]) nasıl dönüştüğünü inceleyin.

[EXTRACTED] Ham Veri [INFERRED] AI Çıkarımı
De Treffers vs Heracles AlmHollanda KNVB KupasıDe TreffersAttığı: 1.84 • Yediği: 1.45Heracles AlmelAttığı: 1.82 • Yediği: 1.43Piyasa Oranları2.33 / 4.10 / 2.60xG: 1.67 - 1.6Tahmini Skor: 2 - 2AI: ÇŞ 12★ 7.5/10 • %75ÇŞ 12 & 2.5 ÜstKombine @1.85
Apex 4.0 Karar[INFERRED]

AI: ÇŞ 12

En Yüksek Güvenli Seçim: ÇŞ 12 (Beraberlik Olmaz (1-2)) @1.25 — Güven: ★ 7.5/10

Bağlantılar (1)
  • [primary_recommendation] • INFERRED
💡 Graphify AST & Olasılık Ağı: Her kenar doğrudan bülten verisinden (EXTRACTED) veya Monte Carlo motorundan (INFERRED) doğrulanmıştır.
AI Analiz Notları
  • • De Treffers iç saha avantajıyla önde (2/5 galibiyet), maç başı 1.84 gol ortalaması yakaladı
  • • De Treffers SON 5 MAÇTA 2 GALİBİYET ALDI • MAÇ BAŞI 1.84 GOL
  • • Heracles Almelo DEPLASMAN GOL ORTALAMASI 1.82 • BEKLENEN TOPLAM GOL 3.27

Head-to-head serileri

2.5Üst1.21Alt4.30
  • De TreffersHeracles Almelo2.5 gol altı4/5
  • De TreffersHeracles AlmeloKarşılıklı Gol Yok4/5

Takım serileri (son 5 maç)

12.33X4.1022.60
  • De TreffersMağlubiyetsiz3/5
  • De TreffersGalibiyetsiz3/5
  • Heracles AlmeloMağlubiyetsiz4/5
  • Heracles AlmeloGalibiyetsiz3/5

Son 5 Maç Form Karşılaştırması

De Treffers

De Treffers

EV SAHİBİ

Maç başı attığı: 1.84 · Yediği: 1.45

Heracles Almelo

Heracles Almelo

DEPLASMAN

Maç başı attığı: 1.82 · Yediği: 1.43

0 Yorum

    XWhatsAppTelegram
    De Treffers - Heracles Almelo AI Maç Tahmini (ÇŞ 12 ★7.5) | predixai.tech