P.AI
predixai.tech
AI FOOTBALL INTELLIGENCE
UEFA Gençlik Ligi · Round 4

PSV Eindhoven Youth vs Club Brugge Youth

PSV Eindhoven YouthPSV Eindhoven Youth
4 Kasım 202616:00AI Skor: 2 - 1
Club Brugge YouthClub Brugge Youth
PSV Eindhoven Youth xG: 1.9910.000x Poisson Beklenen Gol (xG) DağılımıClub Brugge Youth xG: 1.44
MS 1
1.82
MS X
5.30
MS 2
3.11
2.5 ÜST
1.26
2.5 ALT
3.78
KG VAR
1.39
💎 Value Bet (Değerli Oran) Radar+%7 AI Avantajı

Kafa Kafaya (H2H) AI Güç & Metrik Karşılaştırması

PSV Eindhoven Youth vs Club Brugge Youth
1.99 xGPoisson Beklenen Gol (xG)1.44 xG
56%Topa Sahip Olma Tahmini44%
19Beklenen Toplam Şut14
5.2Beklenen Korner Dağılımı5.3
1.6Beklenen Kart Dağılımı2.1

9 Kupon Pazarı & AI Tahminleri

Güven Puanı (1–10)
🌟 En İyi AI Tahmini★ 7.9
KG Var@1.39

Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)

AI Olasılık:%79
🏆 Maç Sonucu (1X2)★ 6.4
MS 1@1.82

PSV Eindhoven Youth Kazanır

AI Olasılık:%64
🔒 Çifte Şans★ 7.0
ÇŞ 1X@1.27

PSV Eindhoven Youth Yenilmez (1X)

AI Olasılık:%70
⚽ Toplam Gol (Alt/Üst)★ 7.9
1.5 Üst@1.28

Toplam 1.5 Gol Üstü (En az 2 gol)

AI Olasılık:%79
🥅 Karşılıklı Gol (KG)★ 7.9
KG Var@1.39

Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)

AI Olasılık:%79
⏱️ İlk Yarı / 2. Yarı★ 6.9
İY 1.5 Üst@2.35

İlk Yarı En Az 2 Gol Olur (İY 1.5 Üst)

AI Olasılık:%69
🚩 Korner Pazarı★ 7.1
9.5+ Korner@1.70

Toplam 9.5 Korner Üstü (Beklenen: 10.5) (Beklenen: 10.5)

AI Olasılık:%71
🟨 Kart Pazarı★ 6.8
4.5 Alt Krt@1.56

Toplam 4.5 Kart Altı (Sakin Maç • Beklenen: 3.7) (Beklenen: 3.7)

AI Olasılık:%68
🧩 Bet Builder Kombine★ 7.3
ÇŞ 1X & 1.5 Üst@1.85

Aynı Maç Korelasyon Kombinesi

AI Olasılık:%73

Graphify AI Maç Bilgi Grafiği (Knowledge Graph)

GRAPHIFY v8

Düğümlere tıklayarak ham verilerin ([EXTRACTED]) yapay zeka çıkarımlarına ([INFERRED]) nasıl dönüştüğünü inceleyin.

[EXTRACTED] Ham Veri [INFERRED] AI Çıkarımı
PSV Eindhove vs Club Brugge UEFA Gençlik LigiPSV Eindhoven Attığı: 2.02 • Yediği: 1.20Club Brugge YoAttığı: 1.96 • Yediği: 1.66Piyasa Oranları1.82 / 5.30 / 3.11xG: 1.99 - 1.44Tahmini Skor: 2 - 1AI: KG Var★ 7.9/10 • %79ÇŞ 1X & 1.5 ÜstKombine @1.85
Apex 4.0 Karar[INFERRED]

AI: KG Var

En Yüksek Güvenli Seçim: KG Var (Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)) @1.39 — Güven: ★ 7.9/10

Bağlantılar (1)
  • [primary_recommendation] • INFERRED
💡 Graphify AST & Olasılık Ağı: Her kenar doğrudan bülten verisinden (EXTRACTED) veya Monte Carlo motorundan (INFERRED) doğrulanmıştır.
AI Analiz Notları
  • • PSV Eindhoven Youth iç saha avantajıyla önde (3/5 galibiyet), maç başı 2.02 gol ortalaması yakaladı
  • • PSV Eindhoven Youth SON 5 MAÇTA 3 GALİBİYET ALDI • MAÇ BAŞI 2.02 GOL
  • • Club Brugge Youth DEPLASMAN GOL ORTALAMASI 1.96 • BEKLENEN TOPLAM GOL 3.42

Head-to-head serileri

2.5Üst1.26Alt3.78
  • PSV Eindhoven YouthClub Brugge Youth2.5 gol üstü3/5
  • PSV Eindhoven YouthClub Brugge YouthKarşılıklı Gol3/5

Takım serileri (son 5 maç)

11.82X5.3023.11
  • PSV Eindhoven YouthMağlubiyetsiz4/5
  • PSV Eindhoven YouthGalibiyet3/5
  • Club Brugge YouthMağlubiyetsiz3/5
  • Club Brugge YouthGalibiyetsiz3/5

Son 5 Maç Form Karşılaştırması

PSV Eindhoven Youth

PSV Eindhoven Youth

EV SAHİBİ

Maç başı attığı: 2.02 · Yediği: 1.20

Club Brugge Youth

Club Brugge Youth

DEPLASMAN

Maç başı attığı: 1.96 · Yediği: 1.66

0 Yorum

    XWhatsAppTelegram
    PSV Eindhoven Youth - Club Brugge Youth AI Maç Tahmini (KG Var ★7.9) | predixai.tech