UEFA Gençlik Ligi · Round 3
Club Brugge Youth vs Lens Youth
Club Brugge Youth21 Ekim 202616:00AI Skor: 2 - 1
Lens YouthClub Brugge Youth xG: 2.0510.000x Poisson Beklenen Gol (xG) DağılımıLens Youth xG: 1.42
MS 1
1.95
MS X
3.81
MS 2
3.55
2.5 ÜST
1.24
2.5 ALT
3.94
KG VAR
1.43
MAÇ SONUCU (MS) İY 0.5 Üst TUTTU
Gerçek zamanlı canlı skor ve AI ana tahmin sonuçlandırması
4 - 2
💎 Value Bet (Değerli Oran) Radar+%8 AI Avantajı
📉 Smart Money Oran Düşüşü (İY 0.5 Üst)1.60 → 1.34 (-%16)
Kafa Kafaya (H2H) AI Güç & Metrik Karşılaştırması
2.05 xGPoisson Beklenen Gol (xG)1.42 xG
56%Topa Sahip Olma Tahmini44%
20Beklenen Toplam Şut13
5.1Beklenen Korner Dağılımı5.2
1.9Beklenen Kart Dağılımı2.6
9 Kupon Pazarı & AI Tahminleri
Güven Puanı (1–10)🌟 En İyi AI Tahmini★ 8.3
İY 0.5 Üst@1.34
İlk Yarı En Az 1 Gol Olur (İY 0.5 Üst)
AI Olasılık:%83
🏆 Maç Sonucu (1X2)★ 6.1
MS 1@1.95
Club Brugge Youth Kazanır
AI Olasılık:%61
🔒 Çifte Şans★ 7.4
ÇŞ 1X@1.21
Club Brugge Youth Yenilmez (1X)
AI Olasılık:%74
⚽ Toplam Gol (Alt/Üst)★ 7.6
2.5 Üst@1.24
Toplam 2.5 Gol Üstü (En az 3 gol)
AI Olasılık:%76
🥅 Karşılıklı Gol (KG)★ 7.8
KG Var@1.43
Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)
AI Olasılık:%78
⏱️ İlk Yarı / 2. Yarı★ 8.3
İY 0.5 Üst@1.34
İlk Yarı En Az 1 Gol Olur (İY 0.5 Üst)
AI Olasılık:%83
🚩 Korner Pazarı★ 6.9
9.5+ Korner@1.72
Toplam 9.5 Korner Üstü (Beklenen: 10.3) (Beklenen: 10.3)
AI Olasılık:%69
🟨 Kart Pazarı★ 7.6
3.5+ Kart@1.47
Toplam 3.5 Kart Üstü (Beklenen: 4.5 Kart) (Beklenen: 4.5)
AI Olasılık:%76
🧩 Bet Builder Kombine★ 7.4
ÇŞ 1X & KG Var@1.85
Aynı Maç Korelasyon Kombinesi
AI Olasılık:%76
Graphify AI Maç Bilgi Grafiği (Knowledge Graph)
GRAPHIFY v8Düğümlere tıklayarak ham verilerin ([EXTRACTED]) yapay zeka çıkarımlarına ([INFERRED]) nasıl dönüştüğünü inceleyin.
[EXTRACTED] Ham Veri [INFERRED] AI Çıkarımı
Apex 4.0 Karar[INFERRED]
AI: İY 0.5 Üst
En Yüksek Güvenli Seçim: İY 0.5 Üst (İlk Yarı En Az 1 Gol Olur (İY 0.5 Üst)) @1.34 — Güven: ★ 8.3/10
Bağlantılar (1)
- [primary_recommendation] • INFERRED
💡 Graphify AST & Olasılık Ağı: Her kenar doğrudan bülten verisinden (
EXTRACTED) veya Monte Carlo motorundan (INFERRED) doğrulanmıştır.AI Analiz Notları
- • Club Brugge Youth iç saha avantajıyla önde (2/5 galibiyet), maç başı 1.96 gol ortalaması yakaladı
- • Club Brugge Youth SON 5 MAÇTA 2 GALİBİYET ALDI • MAÇ BAŞI 1.96 GOL
- • Lens Youth DEPLASMAN GOL ORTALAMASI 1.47 • BEKLENEN TOPLAM GOL 3.46
Head-to-head serileri
2.5Üst1.24Alt3.94

2.5 gol altı4/5
Karşılıklı Gol Yok4/5
Takım serileri (son 5 maç)
11.95X3.8123.55
Mağlubiyetsiz3/5
Galibiyetsiz3/5
Galibiyetsiz5/5
Mağlubiyet3/5
Son 5 Maç Form Karşılaştırması
Club Brugge Youth
Maç başı attığı: 1.96 · Yediği: 1.66
Lens Youth
Maç başı attığı: 1.47 · Yediği: 1.83