P.AI
predixai.tech
AI FOOTBALL INTELLIGENCE
AFC Şampiyonlar Ligi 2 · Round 4

Svay Rieng vs Tampines Rovers

Svay RiengSvay Rieng
5 Kasım 202615:15AI Skor: 2 - 2
Tampines RoversTampines Rovers
Svay Rieng xG: 1.7410.000x Poisson Beklenen Gol (xG) DağılımıTampines Rovers xG: 1.67
MS 1
2.16
MS X
5.40
MS 2
2.43
2.5 ÜST
1.28
2.5 ALT
3.63
KG VAR
1.29
💎 Value Bet (Değerli Oran) Radar+%6 AI Avantajı

Kafa Kafaya (H2H) AI Güç & Metrik Karşılaştırması

Svay Rieng vs Tampines Rovers
1.74 xGPoisson Beklenen Gol (xG)1.67 xG
51%Topa Sahip Olma Tahmini49%
17Beklenen Toplam Şut15
3.6Beklenen Korner Dağılımı4.7
1.8Beklenen Kart Dağılımı2.2

9 Kupon Pazarı & AI Tahminleri

Güven Puanı (1–10)
🌟 En İyi AI Tahmini★ 8.4
KG Var@1.29

Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)

AI Olasılık:%84
🏆 Maç Sonucu (1X2)★ 5.8
MS 1@2.16

Svay Rieng Galibiyete Yakın

AI Olasılık:%58
🔒 Çifte Şans★ 8.1
ÇŞ 12@1.25

Beraberlik Olmaz (1-2)

AI Olasılık:%81
⚽ Toplam Gol (Alt/Üst)★ 7.7
2-3 Gol@1.95

Maçta Toplam 2 veya 3 Gol Olur

AI Olasılık:%77
🥅 Karşılıklı Gol (KG)★ 8.4
KG Var@1.29

Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)

AI Olasılık:%84
⏱️ İlk Yarı / 2. Yarı★ 8.7
İY 0.5 Üst@1.30

İlk Yarı En Az 1 Gol Olur (İY 0.5 Üst)

AI Olasılık:%87
🚩 Korner Pazarı★ 7.4
10.5 Alt K.@1.57

Toplam 10.5 Korner Altı (Beklenen: 8.3) (Beklenen: 8.3)

AI Olasılık:%74
🟨 Kart Pazarı★ 7.1
3.5+ Kart@1.52

Toplam 3.5 Kart Üstü (Beklenen: 4 Kart) (Beklenen: 4)

AI Olasılık:%71
🧩 Bet Builder Kombine★ 8.1
ÇŞ 12 & KG Var@1.85

Aynı Maç Korelasyon Kombinesi

AI Olasılık:%77

Graphify AI Maç Bilgi Grafiği (Knowledge Graph)

GRAPHIFY v8

Düğümlere tıklayarak ham verilerin ([EXTRACTED]) yapay zeka çıkarımlarına ([INFERRED]) nasıl dönüştüğünü inceleyin.

[EXTRACTED] Ham Veri [INFERRED] AI Çıkarımı
Svay Rieng vs Tampines RovAFC Şampiyonlar Ligi 2Svay RiengAttığı: 2.16 • Yediği: 1.41Tampines RoverAttığı: 1.99 • Yediği: 1.26Piyasa Oranları2.16 / 5.40 / 2.43xG: 1.74 - 1.67Tahmini Skor: 2 - 2AI: KG Var★ 8.4/10 • %84ÇŞ 12 & KG VarKombine @1.85
Apex 4.0 Karar[INFERRED]

AI: KG Var

En Yüksek Güvenli Seçim: KG Var (Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)) @1.29 — Güven: ★ 8.4/10

Bağlantılar (1)
  • [primary_recommendation] • INFERRED
💡 Graphify AST & Olasılık Ağı: Her kenar doğrudan bülten verisinden (EXTRACTED) veya Monte Carlo motorundan (INFERRED) doğrulanmıştır.
AI Analiz Notları
  • • Svay Rieng iç saha avantajıyla önde (3/5 galibiyet), maç başı 2.16 gol ortalaması yakaladı
  • • Svay Rieng SON 5 MAÇTA 3 GALİBİYET ALDI • MAÇ BAŞI 2.16 GOL
  • • Tampines Rovers DEPLASMAN GOL ORTALAMASI 1.99 • BEKLENEN TOPLAM GOL 3.41

Head-to-head serileri

2.5Üst1.28Alt3.63
  • Svay RiengTampines RoversKarşılıklı Gol4/5
  • Svay RiengTampines Rovers2.5 gol üstü3/5

Takım serileri (son 5 maç)

12.16X5.4022.43
  • Svay RiengMağlubiyetsiz4/5
  • Svay RiengGalibiyet3/5
  • Tampines RoversMağlubiyetsiz4/5
  • Tampines RoversGalibiyet3/5

Son 5 Maç Form Karşılaştırması

Svay Rieng

Svay Rieng

EV SAHİBİ

Maç başı attığı: 2.16 · Yediği: 1.41

Tampines Rovers

Tampines Rovers

DEPLASMAN

Maç başı attığı: 1.99 · Yediği: 1.26

0 Yorum

    XWhatsAppTelegram
    Svay Rieng - Tampines Rovers AI Maç Tahmini (KG Var ★8.4) | predixai.tech