Avustralya A-League · Round 1
Macarthur FC vs Perth Glory
Macarthur FC17 Ekim 202609:00AI Skor: 2 - 1
Perth GloryMacarthur FC xG: 1.6110.000x Poisson Beklenen Gol (xG) DağılımıPerth Glory xG: 1.36
MS 1
2.21
MS X
3.71
MS 2
2.98
2.5 ÜST
1.45
2.5 ALT
2.70
KG VAR
1.60
MAÇ SONUCU (MS)
Gerçek zamanlı canlı skor ve AI ana tahmin sonuçlandırması
2 - 1
💎 Value Bet (Değerli Oran) Radar+%13 AI Avantajı
Kafa Kafaya (H2H) AI Güç & Metrik Karşılaştırması
1.61 xGPoisson Beklenen Gol (xG)1.36 xG
53%Topa Sahip Olma Tahmini47%
16Beklenen Toplam Şut13
5Beklenen Korner Dağılımı5.8
2.2Beklenen Kart Dağılımı2.7
9 Kupon Pazarı & AI Tahminleri
Güven Puanı (1–10)🌟 En İyi AI Tahmini★ 7.3
9.5+ Korner@1.68
Toplam 9.5 Korner Üstü (Beklenen: 10.8)
AI Olasılık:%73
🏆 Maç Sonucu (1X2)★ 5.7
MS 1@2.21
Macarthur FC Galibiyete Yakın
AI Olasılık:%57
🔒 Çifte Şans★ 6.8
ÇŞ 1X@1.30
Macarthur FC Yenilmez (1X)
AI Olasılık:%68
⚽ Toplam Gol (Alt/Üst)★ 7.1
2-3 Gol@1.95
Maçta Toplam 2 veya 3 Gol Olur
AI Olasılık:%71
🥅 Karşılıklı Gol (KG)★ 6.8
KG Var@1.60
Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)
AI Olasılık:%68
⏱️ İlk Yarı / 2. Yarı★ 7.9
İY 0.5 Üst@1.39
İlk Yarı En Az 1 Gol Olur (İY 0.5 Üst)
AI Olasılık:%79
🚩 Korner Pazarı★ 7.3
9.5+ Korner@1.68
Toplam 9.5 Korner Üstü (Beklenen: 10.8) (Beklenen: 10.8)
AI Olasılık:%73
🟨 Kart Pazarı★ 7.1
4.5+ Kart@1.74
Toplam 4.5 Kart Üstü (Beklenen: 4.9 Kart) (Beklenen: 4.9)
AI Olasılık:%71
🧩 Bet Builder Kombine★ 6.8
ÇŞ 1X & 2-3 Gol@2.28
Aynı Maç Korelasyon Kombinesi
AI Olasılık:%67
Graphify AI Maç Bilgi Grafiği (Knowledge Graph)
GRAPHIFY v8Düğümlere tıklayarak ham verilerin ([EXTRACTED]) yapay zeka çıkarımlarına ([INFERRED]) nasıl dönüştüğünü inceleyin.
[EXTRACTED] Ham Veri [INFERRED] AI Çıkarımı
Apex 4.0 Karar[INFERRED]
AI: 9.5+ Korner
En Yüksek Güvenli Seçim: 9.5+ Korner (Toplam 9.5 Korner Üstü (Beklenen: 10.8)) @1.68 — Güven: ★ 7.3/10
Bağlantılar (1)
- [primary_recommendation] • INFERRED
💡 Graphify AST & Olasılık Ağı: Her kenar doğrudan bülten verisinden (
EXTRACTED) veya Monte Carlo motorundan (INFERRED) doğrulanmıştır.AI Analiz Notları
- • Macarthur FC iç saha avantajıyla önde (1/5 galibiyet), maç başı 1.33 gol ortalaması yakaladı
- • Macarthur FC SON 5 MAÇTA 1 GALİBİYET ALDI • MAÇ BAŞI 1.33 GOL
- • Perth Glory DEPLASMAN GOL ORTALAMASI 1.50 • BEKLENEN TOPLAM GOL 2.97
Head-to-head serileri
2.5Üst1.45Alt2.70

2.5 gol üstü3/5
Karşılıklı Gol3/5
Takım serileri (son 5 maç)
12.21X3.7122.98
Mağlubiyetsiz5/5
Galibiyetsiz4/5
Galibiyetsiz4/5
Mağlubiyetsiz3/5
Son 5 Maç Form Karşılaştırması
Macarthur FC
Maç başı attığı: 1.33 · Yediği: 1.37
Perth Glory
Maç başı attığı: 1.50 · Yediği: 1.74