Macaristan NB I · Round 12
Újpest vs Nyíregyháza
Újpest1 Kasım 202620:15AI Skor: 2 - 1
NyíregyházaÚjpest xG: 2.2110.000x Poisson Beklenen Gol (xG) DağılımıNyíregyháza xG: 0.93
MS 1
1.52
MS X
5.46
MS 2
4.65
2.5 ÜST
1.39
2.5 ALT
2.95
KG VAR
1.60
MAÇ SONUCU (MS)
Gerçek zamanlı canlı skor ve AI ana tahmin sonuçlandırması
2 - 1
💎 Value Bet (Değerli Oran) Radar+%16 AI Avantajı
Kafa Kafaya (H2H) AI Güç & Metrik Karşılaştırması
2.21 xGPoisson Beklenen Gol (xG)0.93 xG
61%Topa Sahip Olma Tahmini39%
21Beklenen Toplam Şut9
5.8Beklenen Korner Dağılımı4.5
1.1Beklenen Kart Dağılımı1.5
9 Kupon Pazarı & AI Tahminleri
Güven Puanı (1–10)🌟 En İyi AI Tahmini★ 8.0
4.5 Alt Krt@1.56
Toplam 4.5 Kart Altı (Sakin Maç • Beklenen: 2.6)
AI Olasılık:%80
🏆 Maç Sonucu (1X2)★ 7.4
MS 1@1.52
Újpest Kazanır
AI Olasılık:%74
🔒 Çifte Şans★ 7.9
ÇŞ 1X@1.20
Újpest Yenilmez (1X)
AI Olasılık:%79
⚽ Toplam Gol (Alt/Üst)★ 6.7
3.5 Alt@1.65
Toplam 3.5 Gol Altı (En fazla 3 gol)
AI Olasılık:%67
🥅 Karşılıklı Gol (KG)★ 6.2
KG Yok@2.30
Karşılıklı Gol Yok
AI Olasılık:%62
⏱️ İlk Yarı / 2. Yarı★ 7.0
İY 1@2.10
İlk Yarıyı Újpest Önde Kapatır
AI Olasılık:%70
🚩 Korner Pazarı★ 6.9
9.5+ Korner@1.72
Toplam 9.5 Korner Üstü (Beklenen: 10.3) (Beklenen: 10.3)
AI Olasılık:%69
🟨 Kart Pazarı★ 8.0
4.5 Alt Krt@1.56
Toplam 4.5 Kart Altı (Sakin Maç • Beklenen: 2.6) (Beklenen: 2.6)
AI Olasılık:%80
🧩 Bet Builder Kombine★ 7.1
ÇŞ 1X & 3.5 Alt@1.85
Aynı Maç Korelasyon Kombinesi
AI Olasılık:%74
Graphify AI Maç Bilgi Grafiği (Knowledge Graph)
GRAPHIFY v8Düğümlere tıklayarak ham verilerin ([EXTRACTED]) yapay zeka çıkarımlarına ([INFERRED]) nasıl dönüştüğünü inceleyin.
[EXTRACTED] Ham Veri [INFERRED] AI Çıkarımı
Apex 4.0 Karar[INFERRED]
AI: 4.5 Alt Krt
En Yüksek Güvenli Seçim: 4.5 Alt Krt (Toplam 4.5 Kart Altı (Sakin Maç • Beklenen: 2.6)) @1.56 — Güven: ★ 8.0/10
Bağlantılar (1)
- [primary_recommendation] • INFERRED
💡 Graphify AST & Olasılık Ağı: Her kenar doğrudan bülten verisinden (
EXTRACTED) veya Monte Carlo motorundan (INFERRED) doğrulanmıştır.AI Analiz Notları
- • Újpest iç saha avantajıyla önde (4/5 galibiyet), maç başı 2.44 gol ortalaması yakaladı
- • Újpest SON 5 MAÇTA 4 GALİBİYET ALDI • MAÇ BAŞI 2.44 GOL
- • Nyíregyháza DEPLASMAN GOL ORTALAMASI 1.49 • BEKLENEN TOPLAM GOL 3.13
Head-to-head serileri
2.5Üst1.39Alt2.95

2.5 gol üstü4/5
Karşılıklı Gol3/5
Takım serileri (son 5 maç)
11.52X5.4624.65
Mağlubiyetsiz5/5
Galibiyet4/5
Mağlubiyetsiz4/5
Galibiyetsiz3/5
Son 5 Maç Form Karşılaştırması
Újpest
Maç başı attığı: 2.44 · Yediği: 0.91
Nyíregyháza
Maç başı attığı: 1.49 · Yediği: 1.41