Belçika Pro League · Round 10
Charleroi vs RAAL La Louvière
Charleroi1 Kasım 202621:15AI Skor: 2 - 1
RAAL La LouvièreCharleroi xG: 2.0910.000x Poisson Beklenen Gol (xG) DağılımıRAAL La Louvière xG: 1.29
MS 1
1.89
MS X
3.89
MS 2
3.66
2.5 ÜST
1.21
2.5 ALT
4.30
KG VAR
1.37
MAÇ SONUCU (MS) İY 0.5 Üst TUTTU
Gerçek zamanlı canlı skor ve AI ana tahmin sonuçlandırması
5 - 2
💎 Value Bet (Değerli Oran) Radar+%10 AI Avantajı
Kafa Kafaya (H2H) AI Güç & Metrik Karşılaştırması
2.09 xGPoisson Beklenen Gol (xG)1.29 xG
56%Topa Sahip Olma Tahmini44%
20Beklenen Toplam Şut12
5Beklenen Korner Dağılımı5
2Beklenen Kart Dağılımı2.8
9 Kupon Pazarı & AI Tahminleri
Güven Puanı (1–10)🌟 En İyi AI Tahmini★ 8.7
İY 0.5 Üst@1.30
İlk Yarı En Az 1 Gol Olur (İY 0.5 Üst)
AI Olasılık:%87
🏆 Maç Sonucu (1X2)★ 6.2
MS 1@1.89
Charleroi Kazanır
AI Olasılık:%62
🔒 Çifte Şans★ 7.4
ÇŞ 1X@1.20
Charleroi Yenilmez (1X)
AI Olasılık:%74
⚽ Toplam Gol (Alt/Üst)★ 7.1
2-3 Gol@1.95
Maçta Toplam 2 veya 3 Gol Olur
AI Olasılık:%71
🥅 Karşılıklı Gol (KG)★ 8.2
KG Var@1.37
Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)
AI Olasılık:%82
⏱️ İlk Yarı / 2. Yarı★ 8.7
İY 0.5 Üst@1.30
İlk Yarı En Az 1 Gol Olur (İY 0.5 Üst)
AI Olasılık:%87
🚩 Korner Pazarı★ 7.5
8.5+ Korner@1.47
Toplam 8.5 Korner Üstü (Beklenen: 10) (Beklenen: 10)
AI Olasılık:%75
🟨 Kart Pazarı★ 7.0
4.5+ Kart@1.75
Toplam 4.5 Kart Üstü (Beklenen: 4.8 Kart) (Beklenen: 4.8)
AI Olasılık:%70
🧩 Bet Builder Kombine★ 7.6
ÇŞ 1X & KG Var@1.85
Aynı Maç Korelasyon Kombinesi
AI Olasılık:%80
Graphify AI Maç Bilgi Grafiği (Knowledge Graph)
GRAPHIFY v8Düğümlere tıklayarak ham verilerin ([EXTRACTED]) yapay zeka çıkarımlarına ([INFERRED]) nasıl dönüştüğünü inceleyin.
[EXTRACTED] Ham Veri [INFERRED] AI Çıkarımı
Apex 4.0 Karar[INFERRED]
AI: İY 0.5 Üst
En Yüksek Güvenli Seçim: İY 0.5 Üst (İlk Yarı En Az 1 Gol Olur (İY 0.5 Üst)) @1.30 — Güven: ★ 8.7/10
Bağlantılar (1)
- [primary_recommendation] • INFERRED
💡 Graphify AST & Olasılık Ağı: Her kenar doğrudan bülten verisinden (
EXTRACTED) veya Monte Carlo motorundan (INFERRED) doğrulanmıştır.AI Analiz Notları
- • Charleroi iç saha avantajıyla önde (2/5 galibiyet), maç başı 1.94 gol ortalaması yakaladı
- • Charleroi SON 5 MAÇTA 2 GALİBİYET ALDI • MAÇ BAŞI 1.94 GOL
- • RAAL La Louvière DEPLASMAN GOL ORTALAMASI 1.49 • BEKLENEN TOPLAM GOL 3.37
Head-to-head serileri
2.5Üst1.21Alt4.30

2.5 gol üstü4/5
Karşılıklı Gol3/5
Takım serileri (son 5 maç)
11.89X3.8923.66
Mağlubiyetsiz5/5
Galibiyetsiz3/5
Galibiyetsiz5/5
Mağlubiyet4/5
Son 5 Maç Form Karşılaştırması
Charleroi
Maç başı attığı: 1.94 · Yediği: 1.40
RAAL La Louvière
Maç başı attığı: 1.49 · Yediği: 1.91