P.AI
predixai.tech
AI FOOTBALL INTELLIGENCE
Fransa Ligue 2 · Round 10

Pau vs Grenoble

PauPau
23 Ekim 202621:00AI Skor: 1 - 1
GrenobleGrenoble
Pau xG: 1.5410.000x Poisson Beklenen Gol (xG) DağılımıGrenoble xG: 1.45
MS 1
2.18
MS X
5.43
MS 2
2.41
2.5 ÜST
1.52
2.5 ALT
2.49
KG VAR
1.55
MAÇ SONUCU (MS) ÇŞ 12 TUTTU

Gerçek zamanlı canlı skor ve AI ana tahmin sonuçlandırması

2 - 1

Kafa Kafaya (H2H) AI Güç & Metrik Karşılaştırması

Pau vs Grenoble
1.54 xGPoisson Beklenen Gol (xG)1.45 xG
51%Topa Sahip Olma Tahmini49%
16Beklenen Toplam Şut14
3.9Beklenen Korner Dağılımı5.1
1.9Beklenen Kart Dağılımı2.3

9 Kupon Pazarı & AI Tahminleri

Güven Puanı (1–10)
🌟 En İyi AI Tahmini★ 8.0
ÇŞ 12@1.25

Beraberlik Olmaz (1-2)

AI Olasılık:%80
🏆 Maç Sonucu (1X2)★ 5.7
MS 1@2.18

Pau Galibiyete Yakın

AI Olasılık:%57
🔒 Çifte Şans★ 8.0
ÇŞ 12@1.25

Beraberlik Olmaz (1-2)

AI Olasılık:%80
⚽ Toplam Gol (Alt/Üst)★ 6.7
3.5 Alt@1.65

Toplam 3.5 Gol Altı (En fazla 3 gol)

AI Olasılık:%67
🥅 Karşılıklı Gol (KG)★ 7.2
KG Var@1.55

Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)

AI Olasılık:%72
⏱️ İlk Yarı / 2. Yarı★ 8.2
İY 0.5 Üst@1.36

İlk Yarı En Az 1 Gol Olur (İY 0.5 Üst)

AI Olasılık:%82
🚩 Korner Pazarı★ 6.8
10.5 Alt K.@1.61

Toplam 10.5 Korner Altı (Beklenen: 9) (Beklenen: 9)

AI Olasılık:%68
🟨 Kart Pazarı★ 7.3
3.5+ Kart@1.50

Toplam 3.5 Kart Üstü (Beklenen: 4.2 Kart) (Beklenen: 4.2)

AI Olasılık:%73
🧩 Bet Builder Kombine★ 7.2
ÇŞ 12 & 10.5 Alt K.@1.85

Aynı Maç Korelasyon Kombinesi

AI Olasılık:%74

Graphify AI Maç Bilgi Grafiği (Knowledge Graph)

GRAPHIFY v8

Düğümlere tıklayarak ham verilerin ([EXTRACTED]) yapay zeka çıkarımlarına ([INFERRED]) nasıl dönüştüğünü inceleyin.

[EXTRACTED] Ham Veri [INFERRED] AI Çıkarımı
Pau vs GrenobleFransa Ligue 2PauAttığı: 2.06 • Yediği: 1.17GrenobleAttığı: 1.79 • Yediği: 0.97Piyasa Oranları2.18 / 5.43 / 2.41xG: 1.54 - 1.45Tahmini Skor: 1 - 1AI: ÇŞ 12★ 8.0/10 • %80ÇŞ 12 & 10.5 Alt K.Kombine @1.85
Apex 4.0 Karar[INFERRED]

AI: ÇŞ 12

En Yüksek Güvenli Seçim: ÇŞ 12 (Beraberlik Olmaz (1-2)) @1.25 — Güven: ★ 8.0/10

Bağlantılar (1)
  • [primary_recommendation] • INFERRED
💡 Graphify AST & Olasılık Ağı: Her kenar doğrudan bülten verisinden (EXTRACTED) veya Monte Carlo motorundan (INFERRED) doğrulanmıştır.
AI Analiz Notları
  • • Pau iç saha avantajıyla önde (3/5 galibiyet), maç başı 2.06 gol ortalaması yakaladı
  • • Pau SON 5 MAÇTA 3 GALİBİYET ALDI • MAÇ BAŞI 2.06 GOL
  • • Grenoble DEPLASMAN GOL ORTALAMASI 1.79 • BEKLENEN TOPLAM GOL 2.99

Head-to-head serileri

2.5Üst1.52Alt2.49
  • PauGrenoble2.5 gol altı3/5
  • PauGrenobleKarşılıklı Gol Yok3/5
  • PauGrenobleBeraberlik3/5

Takım serileri (son 5 maç)

12.18X5.4322.41
  • PauMağlubiyetsiz4/5
  • PauGalibiyet3/5
  • GrenobleMağlubiyetsiz5/5
  • GrenobleGalibiyet3/5

Son 5 Maç Form Karşılaştırması

Pau

Pau

EV SAHİBİ

Maç başı attığı: 2.06 · Yediği: 1.17

Grenoble

Grenoble

DEPLASMAN

Maç başı attığı: 1.79 · Yediği: 0.97

0 Yorum

    XWhatsAppTelegram
    Pau - Grenoble AI Maç Tahmini (ÇŞ 12 ★8.0) | predixai.tech