P.AI
predixai.tech
AI FOOTBALL INTELLIGENCE
Şili Primera División · Round 27

Ñublense vs Colo-Colo

ÑublenseÑublense
9 Kasım 202600:00AI Skor: 2 - 1
Colo-ColoColo-Colo
Ñublense xG: 1.9110.000x Poisson Beklenen Gol (xG) DağılımıColo-Colo xG: 1.15
MS 1
1.78
MS X
4.91
MS 2
3.42
2.5 ÜST
1.43
2.5 ALT
2.78
KG VAR
1.45
💎 Value Bet (Değerli Oran) Radar+%9 AI Avantajı

Kafa Kafaya (H2H) AI Güç & Metrik Karşılaştırması

Ñublense vs Colo-Colo
1.91 xGPoisson Beklenen Gol (xG)1.15 xG
56%Topa Sahip Olma Tahmini44%
19Beklenen Toplam Şut11
4.1Beklenen Korner Dağılımı4
1.1Beklenen Kart Dağılımı1.5

9 Kupon Pazarı & AI Tahminleri

Güven Puanı (1–10)
🌟 En İyi AI Tahmini★ 8.5
İY 0.5 Üst@1.32

İlk Yarı En Az 1 Gol Olur (İY 0.5 Üst)

AI Olasılık:%85
🏆 Maç Sonucu (1X2)★ 6.5
MS 1@1.78

Ñublense Kazanır

AI Olasılık:%65
🔒 Çifte Şans★ 7.2
ÇŞ 1X@1.23

Ñublense Yenilmez (1X)

AI Olasılık:%72
⚽ Toplam Gol (Alt/Üst)★ 7.2
3.5 Alt@1.65

Toplam 3.5 Gol Altı (En fazla 3 gol)

AI Olasılık:%72
🥅 Karşılıklı Gol (KG)★ 7.1
KG Var@1.45

Karşılıklı Gol Var (İki takım da atar)

AI Olasılık:%71
⏱️ İlk Yarı / 2. Yarı★ 8.5
İY 0.5 Üst@1.32

İlk Yarı En Az 1 Gol Olur (İY 0.5 Üst)

AI Olasılık:%85
🚩 Korner Pazarı★ 7.6
10.5 Alt K.@1.56

Toplam 10.5 Korner Altı (Beklenen: 8.1) (Beklenen: 8.1)

AI Olasılık:%76
🟨 Kart Pazarı★ 8.0
4.5 Alt Krt@1.56

Toplam 4.5 Kart Altı (Sakin Maç • Beklenen: 2.6) (Beklenen: 2.6)

AI Olasılık:%80
🧩 Bet Builder Kombine★ 7.0
ÇŞ 1X & 3.5 Alt@1.85

Aynı Maç Korelasyon Kombinesi

AI Olasılık:%78

Graphify AI Maç Bilgi Grafiği (Knowledge Graph)

GRAPHIFY v8

Düğümlere tıklayarak ham verilerin ([EXTRACTED]) yapay zeka çıkarımlarına ([INFERRED]) nasıl dönüştüğünü inceleyin.

[EXTRACTED] Ham Veri [INFERRED] AI Çıkarımı
Ñublense vs Colo-ColoŞili Primera DivisiónÑublenseAttığı: 1.90 • Yediği: 1.28Colo-ColoAttığı: 1.35 • Yediği: 1.58Piyasa Oranları1.78 / 4.91 / 3.42xG: 1.91 - 1.15Tahmini Skor: 2 - 1AI: İY 0.5 Üst★ 8.5/10 • %85ÇŞ 1X & 3.5 AltKombine @1.85
Apex 4.0 Karar[INFERRED]

AI: İY 0.5 Üst

En Yüksek Güvenli Seçim: İY 0.5 Üst (İlk Yarı En Az 1 Gol Olur (İY 0.5 Üst)) @1.32 — Güven: ★ 8.5/10

Bağlantılar (1)
  • [primary_recommendation] • INFERRED
💡 Graphify AST & Olasılık Ağı: Her kenar doğrudan bülten verisinden (EXTRACTED) veya Monte Carlo motorundan (INFERRED) doğrulanmıştır.
AI Analiz Notları
  • • Ñublense iç saha avantajıyla önde (3/5 galibiyet), maç başı 1.90 gol ortalaması yakaladı
  • • Ñublense SON 5 MAÇTA 3 GALİBİYET ALDI • MAÇ BAŞI 1.90 GOL
  • • Colo-Colo DEPLASMAN GOL ORTALAMASI 1.35 • BEKLENEN TOPLAM GOL 3.06

Head-to-head serileri

2.5Üst1.43Alt2.78
  • ÑublenseColo-ColoKarşılıklı Gol4/5
  • ÑublenseColo-Colo2.5 gol üstü3/5

Takım serileri (son 5 maç)

11.78X4.9123.42
  • ÑublenseMağlubiyetsiz5/5
  • ÑublenseGalibiyet3/5
  • Colo-ColoGalibiyetsiz4/5
  • Colo-ColoMağlubiyetsiz3/5

Son 5 Maç Form Karşılaştırması

Ñublense

Ñublense

EV SAHİBİ

Maç başı attığı: 1.90 · Yediği: 1.28

Colo-Colo

Colo-Colo

DEPLASMAN

Maç başı attığı: 1.35 · Yediği: 1.58

0 Yorum

    XWhatsAppTelegram
    Ñublense - Colo-Colo AI Maç Tahmini (İY 0.5 Üst ★8.5) | predixai.tech